DB Unlimited
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.862
$1.862
10
$1.5485
$15.485
25
$1.43108
$35.777
40
$1.345912
$53.83648
100
$1.263595
$126.3595
500
$1.084596
$542.298
1000
$1.0353
$1035.3
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.382" (9.70mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.472" Dia (12.00mm) |
| Current - Supply | 30mA |
| Voltage Range | 8 ~ 16V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Electromechanical |
| Mfr | DB Unlimited |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.3kHz |
| Package | Tray |
| Port Location | Top |