首页 / 断路器 / IEGH667-25015-2-V
minImg
IEGH667-25015-2-V
Sensata-Airpax
型号:
IEGH667-25015-2-V
描述:
CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA, TUV, UL1077
Current Rating (Amps) 30A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IEG
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V