首页 / 断路器 / IEGS1-1-63-10.0-G-01-V
minImg
IEGS1-1-63-10.0-G-01-V
Sensata-Airpax
型号:
IEGS1-1-63-10.0-G-01-V
描述:
CIR BRKR MAG-HYDR
Approval Agency CSA, TUV, UL1077
Current Rating (Amps) 10A
Series IEG
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V