首页 / 断路器 / IEGS6-1-61-25.0-G-01-V
minImg
IEGS6-1-61-25.0-G-01-V
Sensata-Airpax
型号:
IEGS6-1-61-25.0-G-01-V
描述:
CIRCUIT BREAKER
Approval Agency CSA, TUV, UL1077
Current Rating (Amps) 25A
Series IEG
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V