首页 / 断路器 / IEL1-1REC4-62-7.50-91-V
minImg
IEL1-1REC4-62-7.50-91-V
Sensata-Airpax
型号:
IEL1-1REC4-62-7.50-91-V
描述:
CIR BRKR MAG-HYDR
用户指南
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 7.5A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IEL
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V