首页 / 断路器 / IELBXK1-1-52-30.0-M3-V
minImg
IELBXK1-1-52-30.0-M3-V
Sensata-Airpax
型号:
IELBXK1-1-52-30.0-M3-V
用户指南
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 30A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IEL
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V