首页 / 断路器 / IELH11-1REC4-63F-11.5-A-01-V
minImg
IELH11-1REC4-63F-11.5-A-01-V
Sensata-Airpax
型号:
IELH11-1REC4-63F-11.5-A-01-V
用户指南
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 11.5A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IELH
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 415 V