首页 / 断路器 / IELHK11-1REC4-33195-63-V
minImg
IELHK11-1REC4-33195-63-V
Sensata-Airpax
型号:
IELHK11-1REC4-33195-63-V
用户指南
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 63A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IEL
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 415 V