首页 / 断路器 / IELK1-1-52-30.0-A-91-V
minImg
IELK1-1-52-30.0-A-91-V
Sensata-Airpax
型号:
IELK1-1-52-30.0-A-91-V
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 30A
Series IEL
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 415 V