首页 / 断路器 / IELK1-1-63F-50.0-A-01-V
minImg
IELK1-1-63F-50.0-A-01-V
Sensata-Airpax
型号:
IELK1-1-63F-50.0-A-01-V
用户指南
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 50A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IEL
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 415 V