首页 / 断路器 / IELK1-1-72-50.0-01-V
minImg
IELK1-1-72-50.0-01-V
Sensata-Airpax
型号:
IELK1-1-72-50.0-01-V
描述:
CIR BRKR 50A 240VAC 80VDC
库存 : 24
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency UL1077
Current Rating (Amps) 50A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IEL
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 240 V