首页 / 断路器 / IELK11-1-63-15.0-G-11-V
minImg
IELK11-1-63-15.0-G-11-V
Sensata-Airpax
型号:
IELK11-1-63-15.0-G-11-V
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 15A
Series IEL
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 415 V