首页 / 断路器 / IELK111-1REC5-62-100.-A-01-V
minImg
IELK111-1REC5-62-100.-A-01-V
Sensata-Airpax
型号:
IELK111-1REC5-62-100.-A-01-V
描述:
CIR BRKR MAG-HYDR
用户指南
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 100A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IEL
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 415 V