首页 / 断路器 / IELR1-1-51-20.0-91-V
minImg
IELR1-1-51-20.0-91-V
Sensata-Airpax
型号:
IELR1-1-51-20.0-91-V
用户指南
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IEL
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V