IFL04-100RN1HRX300
TDK Corporation
型号:
IFL04-100RN1HRX300
描述:
NFC SHIELD 100M X 300MM ROLL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Roll
Material -
Thickness - Overall 0.004" (0.10mm)
Product Status Active
Series IFL
Type Shielding Tape
Length 328.084' (100.00m)
Shelf Life Start -
Mfr TDK Corporation
Package Bulk
Shelf Life -
Adhesive Non-Conductive, Single Sided
Width 11.811" (300.00mm)