IFM16-030GB300X200
TDK Corporation
型号:
IFM16-030GB300X200
描述:
EMI ABSORBER 300 X 200MM SHEET
库存 : 37
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Sheet
Material -
Thickness - Overall 0.001" (0.03mm)
Product Status Active
Series IFL
Type Absorbing Sheet
Length 11.811" (300.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr TDK Corporation
Package Bulk
Shelf Life -
Adhesive Non-Conductive, Single Sided
Width 7.874" (200.00mm)