TDK Corporation
型号:
IFM16-030GB300X200
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
EMI ABSORBER 300 X 200MM SHEET
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.21
$11.21
10
$10.1308
$101.308
25
$9.6596
$241.49
100
$8.38736
$838.736
250
$8.0104
$2002.6
500
$7.3036
$3651.8
1000
$6.3612
$6361.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Sheet |
| Material | - |
| Thickness - Overall | 0.001" (0.03mm) |
| Product Status | Active |
| Series | IFL |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 11.811" (300.00mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Adhesive | Non-Conductive, Single Sided |
| Width | 7.874" (200.00mm) |