首页 / 固定电感器 / IFSC1008ABER6R8M01
minImg
IFSC1008ABER6R8M01
Vishay Dale
型号:
IFSC1008ABER6R8M01
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 6.8UH 1A 370 MOHM SMD
库存 : 4457
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.04A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 370mOhm Max
Series IFSC-1008AB
Inductance 6.8 µH