IHB4BV332K
Vishay Dale
型号:
IHB4BV332K
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 3.3MH 1.7A 773 MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 1.030" (26.16mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.600" Dia (40.64mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 773mOhm Max
Series IHB
Inductance 3.3 mH