IHCL4040DZER2R2M5A
Vishay Dale
型号:
IHCL4040DZER2R2M5A
品牌:
Vishay Dale
描述:
INDUCT ARRAY 2 COIL 2.2UH SMD
库存 : 300
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR) - Parallel -
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Size / Dimension 0.420" L x 0.400" W (10.67mm x 10.16mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series -
Ratings AEC-Q200
Series IHCL
Package / Case Nonstandard
Mfr Vishay Dale
Height 0.157" (4.00mm)