IHD1EB221L
Vishay Dale
型号:
IHD1EB221L
描述:
FIXED IND 220UH 700MA 505MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 490mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 505mOhm Max
Series IHD
Inductance 220 µH