IHD1RR561L
Vishay Dale
型号:
IHD1RR561L
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 560UH 470MA 1.14OHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 310mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 470 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.14Ohm Max
Series IHD
Inductance 560 µH