IHD3BH270L
Vishay Dale
型号:
IHD3BH270L
描述:
FIXED IND 27UH 4A 25 MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.2A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 25mOhm Max
Series IHD
Inductance 27 µH