IHD3BH682L
Vishay Dale
型号:
IHD3BH682L
描述:
FIXED IND 6.8MH 250MA 5.75OHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 220mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 250 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.75Ohm Max
Series IHD
Inductance 6.8 mH