首页 / 固定电感器 / IHLP1212BZEV2R2MA1
minImg
IHLP1212BZEV2R2MA1
Vishay Dale
型号:
IHLP1212BZEV2R2MA1
品牌:
Vishay Dale
描述:
IHLP-1212BZ-A1 2.2 20% EV E3
库存 : 2513
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.93A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.55 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.140" L x 0.130" W (3.56mm x 3.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 80.37mOhm Max
Series IHLP-1212BZ-A1
Inductance 2.2 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 50MHz