首页 / 固定电感器 / IHLP2525CZET6R8M11
minImg
IHLP2525CZET6R8M11
Vishay Dale
型号:
IHLP2525CZET6R8M11
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 6.8UH 5.5A 46.8MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 46.8mOhm Max
Series IHLP-2525CZ-11
Inductance 6.8 µH