首页 / 固定电感器 / IHLP3232DZER220M5A
minImg
IHLP3232DZER220M5A
Vishay Dale
型号:
IHLP3232DZER220M5A
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 22UH 3.7A 110.21 MOHM
库存 : 587
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.322" L x 0.322" W (8.18mm x 8.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 110.21mOhm Max
Series IHLP-3232DZ-5A
Inductance 22 µH
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 9MHz