首页 / 固定电感器 / IHLP4040DZER3R3M5A
minImg
IHLP4040DZER3R3M5A
Vishay Dale
型号:
IHLP4040DZER3R3M5A
品牌:
Vishay Dale
封装:
4040
描述:
FIXED IND 3.3UH 11A 11.81MOHM SM
库存 : 96
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 12A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.425" L x 0.400" W (10.80mm x 10.16mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 4040
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 11.81mOhm Max
Series IHLP-4040DZ-5A
Inductance 3.3 µH
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 25.5MHz