IHSM3825EB471L
Vishay Dale
型号:
IHSM3825EB471L
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 470UH 220MA 7.67OHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 190mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.225" (5.72mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 220 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7.67Ohm Max
Series IHSM-3825
Inductance 470 µH