IHSM3825ER681L
Vishay Dale
型号:
IHSM3825ER681L
描述:
FIXED IND 680UH 180MA 10.2OHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 150mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.225" (5.72mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 180 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10.2Ohm Max
Series IHSM-3825
Inductance 680 µH