IHSM4825ER102L
Vishay Dale
型号:
IHSM4825ER102L
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 1MH 240MA 6.9 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 150mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.225" (5.72mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 240 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.9Ohm Max
Series IHSM-4825
Inductance 1 mH