IHSM4825PJ680L
Vishay Dale
型号:
IHSM4825PJ680L
描述:
FIXED IND 68UH 870MA 446MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 620mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.225" (5.72mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 870 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 446mOhm Max
Series IHSM-4825
Inductance 68 µH