IHSM7832ER101L
Vishay Dale
型号:
IHSM7832ER101L
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 100UH 1.7A 226MOHM SMD
库存 : 1765
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 680mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 226mOhm Max
Series IHSM-7832
Inductance 100 µH