IHV30BZ150
Vishay Dale
型号:
IHV30BZ150
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 150UH 30A 13 MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 30 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.650" Dia x 2.450" L (41.91mm x 62.23mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 13mOhm Max
Series IHV
Inductance 150 µH
Type -
Package / Case Radial, Horizontal Cylinder
Frequency - Self Resonant 2.1MHz