IKCM10B60GAXKMA1
Infineon Technologies
型号:
IKCM10B60GAXKMA1
描述:
POWER DRVR MOD 600V 10A 24PWRDIP
用户指南
Series CIPOS™
Type IGBT
Package / Case 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
Configuration 3 Phase
Voltage - Isolation 2000Vrms
Voltage 600 V
Mfr Infineon Technologies
Package Tube
Mounting Type Through Hole
Current 10 A