ILBB0805ER601V
Vishay Dale
型号:
ILBB0805ER601V
品牌:
Vishay Dale
描述:
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
库存 : 74445
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ILBB-0805
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 200mA