Vishay Dale
型号:
ILHB1206ER601V
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.209
$0.209
10
$0.16815
$1.6815
25
$0.1311
$3.2775
50
$0.10849
$5.4245
100
$0.093575
$9.3575
250
$0.07486
$18.715
500
$0.067355
$33.6775
1000
$0.056126
$56.126
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 100mOhm |
| Impedance @ Frequency | 600 Ohms @ 100 MHz |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ILHB |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 2.5A |
| Mfr | Vishay Dale |
| Filter Type | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |