Vishay Semiconductor Opto Division
型号:
ILQ621GB-X001
封装:
16-DIP
批次:
-
描述:
OPTOISO 5.3KV 4CH TRANS 16DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.021
$3.021
10
$2.1394
$21.394
100
$1.75199
$175.199
500
$1.477003
$738.5015
1000
$1.354766
$1354.766
2000
$1.298745
$2597.49
5000
$1.273276
$6366.38
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Input Type | DC |
| Current Transfer Ratio (Max) | 600% @ 5mA |
| Rise / Fall Time (Typ) | 2µs, 2µs |
| Output Type | Transistor |
| Voltage - Isolation | 5300Vrms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output (Max) | 70V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-DIP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Channels | 4 |
| Current Transfer Ratio (Min) | 100% @ 5mA |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.15V |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 3µs, 2.3µs |
| Vce Saturation (Max) | 400mV |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Base Product Number | ILQ621 |