Vishay Dale
型号:
ILSB0603ER100K
品牌:
封装:
0603 (1608 Metric)
批次:
-
描述:
FIXED IND 10UH 15MA 2.55 OHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.19
$0.19
10
$0.16815
$1.6815
25
$0.14972
$3.743
50
$0.1273
$6.365
100
$0.11229
$11.229
250
$0.102904
$25.726
500
$0.093556
$46.778
1000
$0.078584
$78.584
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 2 MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 2MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 15 mA |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603 (1608 Metric) |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.55Ohm Max |
| Series | ILSB-0603 |
| Inductance | 10 µH |
| Type | Multilayer |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 17MHz |
| Mfr | Vishay Dale |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |