ILSB1206ER1R0K
Vishay Dale
型号:
ILSB1206ER1R0K
品牌:
Vishay Dale
封装:
1206
描述:
FIXED IND 1UH 100MA 400 MOHM SMD
库存 : 17334
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 45 @ 10MHz
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 100 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
DC Resistance (DCR) 400mOhm Max
Series ILSB-1206
Inductance 1 µH
Type Multilayer
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Frequency - Self Resonant 87MHz