IM02BH3R6J
Vishay Dale
型号:
IM02BH3R6J
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 3.6UH TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Series IM
Inductance 3.6 µH