Vishay Dale
型号:
IMC1812ES680K
品牌:
封装:
1812
批次:
-
描述:
FIXED IND 68UH 130MA 6 OHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.178
$1.178
10
$1.0944
$10.944
25
$1.01042
$25.2605
50
$0.84189
$42.0945
100
$0.791445
$79.1445
250
$0.707256
$176.814
500
$0.606214
$303.107
1000
$0.538859
$538.859
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 2.52 MHz |
| Q @ Freq | 50 @ 2.52MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 130 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1812 |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 6Ohm Max |
| Series | IMC-1812 |
| Inductance | 68 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 9MHz |
| Mfr | Vishay Dale |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Iron Powder |