首页 / 热缩管 / IMCSN-1700-25-U
minImg
IMCSN-1700-25-U
3M
型号:
IMCSN-1700-25-U
品牌:
3M
描述:
HEATSHRINK 1.7" X 25' BLACK
用户指南
Shrink Temperature -
Inner Diameter - Recovered 0.600" (15.24mm)
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Storage/Refrigeration Temperature 104°F (40°C)
Color Black
Recovered Wall Thickness -
Material Polyolefin (PO)
Product Status Active
Series IMCSN
Type Tubing, Flexible
Shrinkage Ratio 3 to 1
Length 25.0' (7.6m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 1.700" (43.18mm)