IME30-15BPOZC0K
SICK, Inc.
型号:
IME30-15BPOZC0K
品牌:
SICK, Inc.
描述:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
库存 : 13
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 75°C
Ingress Protection IP67
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type PNP-NC, 3-Wire
Termination Style Connector
Response Frequency 500Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series -
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V