IMS05WDST332K40
Vishay Dale
型号:
IMS05WDST332K40
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 3.3MH 82MA 48.7 OHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 30mA
Inductance Frequency - Test 25 kHz
Q @ Freq 52 @ 250kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 82 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 48.7Ohm Max
Series IMS-5WD-40
Inductance 3.3 mH
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 840kHz