IN-P32TRRRGB
Inolux
型号:
IN-P32TRRRGB
品牌:
Inolux
描述:
REVERSE MOUNT / PLCC 4 / 3.5 X 2
库存 : 8521
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Wavelength - Dominant 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue
Configuration Common Anode
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Red, Green, Blue (RGB)
Current - Test 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Mounting Type Surface Mount, Bottom Entry
Size / Dimension 3.25mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 600mcd Red, 2000mcd Green, 450mcd Blue
Height (Max) 2.05mm
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series -
Lens Style Round with Flat Top
Package / Case 4-SMD, Flat Leads
Mfr Inolux
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V Red, 3.2V Green, 3.2V Blue
Lens Color -
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 632nm Red, 520nm Green, 468nm Blue
Lens Size 2.40mm Dia