Inolux
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.266
$0.266
10
$0.2109
$2.109
100
$0.094905
$9.4905
500
$0.085766
$42.883
1000
$0.070442
$70.442
2000
$0.061256
$122.512
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Viewing Angle | 140° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 940nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 0.8mW/sr @ 20mA (Typ) |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | Inolux |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.25V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 65mA |
| Base Product Number | IN-S63 |