TE Connectivity Laird
型号:
IN7-3RD-RSMA
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 700MHZ WHIP TILT RP-SMA
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Frequency Range | 698MHz ~ 806MHz |
| Applications | WiMax™ |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | WiFi |
| Height (Max) | 6.201" (157.50mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.5 |
| Series | Rubber Duck |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Frequency (Center/Band) | 700MHz |
| Power - Max | 10 W |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 3dBi |
| Base Product Number | IN7-3RD |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |