Inolux
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.532
$0.532
10
$0.3496
$3.496
100
$0.23142
$23.142
1000
$0.178676
$178.676
2000
$0.161452
$322.904
5000
$0.150689
$753.445
10000
$0.145312
$1453.12
25000
$0.143156
$3578.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Viewing Angle | 30° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 6mW/sr @ 20mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Inolux |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.4V |
| Package | Bag |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | INL-3 |