IR02SH3R3K
Vishay Dale
型号:
IR02SH3R3K
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 3.3UH 270MA 850MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 270 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 850mOhm Max
Series IR
Inductance 3.3 µH
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 90MHz