ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS25LP512MG-RMLE-TY
封装:
16-SOIC
批次:
-
描述:
IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 16SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.6405
$6.6405
10
$6.0572
$60.572
25
$5.94092
$148.523
40
$5.898075
$235.923
176
$5.292364
$931.456064
352
$5.2725
$1855.92
528
$4.94153
$2609.12784
1056
$4.733014
$4998.062784
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Clock Frequency | 166 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI, DTR |
| Memory Organization | 64M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | - |
| Access Time | 5.5 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 50µs, 1ms |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Memory Size | 512Mbit |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | IS25LP512 |